Plokštė DM Anthracite AR 2600x1000x1mm, padengta klijais

Prekės kodas: PL/15420
160,60 €

Dekoratyvinė plokštė. Skirtingų reljefų, faktūrų ir spalvų plokštės sukurs ypatingai prabangų, neįtikėtinai modernų ir originalų, ar klasikinį subtilų, romantinį interjero dizainą. Žymėjimas AR nurodo padidintą atsparumą trinčiai. Plokštė puikiai tinka baldų gamybai ir interjero dekoravimui. Taip pat tinkama parduotuvių, kavinių,barų restoranų, klubų interjerui dekoruoti bei kitoms viešoms erdvėms kurti. Plokštė padengta klijų sluoksniu, todėl šias plokštes ypač paprasta naudoti. Kaina nurodyta už visą plokštę. Minimalus užsakomas kiekis - 3 lapai. Dėl galimybės įsigyti 1 lapą plokštės teirautis telefonu.

Dekoratyvinė plokštė. Skirtingų reljefų, faktūrų ir spalvų plokštės sukurs ypatingai prabangų, neįtikėtinai modernų ir originalų, ar klasikinį subtilų, romantinį interjero dizainą. Plokštė puikiai tinka baldų gamybai ir interjero dekoravimui. Taip pat tinkama parduotuvių, kavinių,barų restoranų, klubų interjerui  dekoruoti bei kitoms viešoms erdvėms kurti.

 

Matmuo: 2600x1000 mm
Storis: 1 mm
Paviršius: danga apdorota specialia technologija, pasižyminčia tvirtumu ir atsparumu smūgiams. Žymėjimas AR nurodo padidintą atsparumą trinčiai.

 

Plokštė padengta klijų sluoksniu, todėl šias plokštes ypač paprasta naudoti.

 

Kaina nurodyta už visą plokštę. Minimalus užsakomas kiekis - 3 lapai. Dėl galimybės įsigyti 1 lapą plokštės teirautis telefonu.

UA-72376166-1